navigation ://

Взнай більше про цей сайт

версія 4.3

uk de en


Poscasting

5 жовтня 2005 р.
Це давно вже не нова тема, і багато людей вже давно говорять про це. Проте в мене якось не було бажання активно займатись цим. У мене є своя збірка музики яку я постійно слухаю, тож потреби не було.
Але якось оглядаючи різні веб-дизайнерські роботи я потрапив на сайт Odeo.com Як зроблений сайт мені дуже сподобалось, а послухати кілька з новий подкастів там було можливо прямо з стартової  торінки, тож я натиснув кнопочку і послухав   Мені ця справа сподобалась і я вирішив навіть переглянути декілька груп по моїм інтересам.
Дуже цікава річ, там є подкасти не тільки стосовно музики. Можна послухати різні дискусії на політичні теми, про спор, про компютери і різні теми що їх стосуються, новини науки, книжки та кіно. Одним словом все що тільки можна собі уявити.
Я натрапив навіть на один подкаст де якась дівчина розповідає про секс, даючи різні поради аналізуючи стосунки між людьми. Ось подкаст з цікавою назвою: Open Source Sex.
Попробувавши кілька, я занотував собі пару подкастів які вирішив слухати.
Однією із моїх перших станцій стала : Insomnia Radio (веб сторінка).
Дуже гарний подкаст про найкращу музику яку ти ніколи б не почув, який вже працює більше року. Там можна почути дуже цікаві групи, кілька їхніх нових пісень. Дуже цікавою ідеєю у них виявилось - doubleshots. Це коротенькі подкасти де ви завше почуєте дві пісні двох груп. В основному для подкастів запрошується хтось інший із модераторів інших подкастів. Таким чином можна познайомитись і отримати уяву про інші подкасти, і якщо зацікавило спробувати послухати також і їх. Все це оформлено на дуже професійному рівні і сам звук у цих мп3 файлах дуже якісний. А ще на їхній сторінці є багато лінків на різні асоціації подкастерів, різні групи і магазини де продають компактдиски з музикою яка звучить у них в ефірі.

Яким чином все це працює.
Дуже зручно почати пошук подкастів з веб-сторінки Одео. Там можна відмітити собі цікаві категорії і пройти список існуючих подкастів, відразу можна послухати кожен з них за допомогою флеш-плагіну, який є в основному у кожному браузері. Якщо вам якийсь з цих подкастів сподобався, ви можете занести Плейлисток (m3u файл) відразу у свій програвач музики, або взяти безпосередньо фід-новини (rss), які будуть обновлятись і повідомляти вас кожного разу коли буде випуск нового подкасту.
А далі вам потрібно скачати той файл і закинути на ваш іПод, або слухати безпосередньо з інтернету.

Картинки: odeo.com gpodder gtkpod.

Дуже зручно користуватись спеціальними программами, які автоматично читають РСС файли і дозволяють вам швидко закачати з інтернету нові подкасти.


А тоді  просто закинути нові файли на ваш ІПод.