navigation ://

Взнай більше про цей сайт

версія 4.3

uk de en


Інтервью з Томасом Вуд

19 січня 2006 р.
Кілька тижднів тому зрозумів, що вже довший період часу спілкуюсь із людьми, котрі займаються різними завданнями для гном спільноти у ІРЦ чаті і до сих пір не дуже знаю хто є ці люди.
Я подумав, що це може бути не лише для мене цікавим дізнатись більше про людей які стоять за роботою для гному.Отже я вирішив розпочати ці маленькі і не професійні інтервью з людьми яких я вже знаю.

Перша особа з якою я Вас познайомлю є Томас Вуд (thos). Він є дуже поважаємим хлопакою на каналі #gnome-art, дуже відповідальний і толерантний у спілкуванні.

Отже Томас, допоможи мені трохи в знайомстві з тобою.
 1. Скажи нам хто ти, де ти народився, де ти вчишся чи працюєш.

  Я народився, і продовжую жити, в Англії. Закінчив навчання на кафедрі Компютерних Наук минулого року і працюю консультантом у не величкій компанії яка займається рішеннями в області Інформаційних Технологій.

 2. У яких проектах/завданнях для спільноти гном ти береш участь?

  Мое основне заангажування останні кілька років було у підтримці і розробці art.gnome.org. Крім того, я також зайнятих у координації gnome-themes, gtk-engines а також мого власного, gnome-backgrounds модулів. Я також допомагаю у огранізації різних Івентів для GNOME у Англії, таких як стенди на LinuxExpo.

 3. Як довго ти повязаний з гном ?

  Мені здається почав користуватись ним приблизно у 2000 році, і почав робити щось для спільноти починаючи з 2001. Отже це вже 5 років.

 4. Ти працюєш над Art.Gnome.org. Як ти до такого дожився ?  Які основні інтереси у тебе є в цій роботі ? Які інші люди допомагають тобі в цьому проекті?

  Я почав з власної сторінки для тем, написанної власноручно і названною sunshineinabag.co.uk. Просто тому що я думав, що це крутий домейн, а themes.org тоже був в офлайні якийсь час. Скоро після того ми почали розробляти  art.gnome.org , і я став учасником у цій розробці також.

 5. Є щось нового і крутого в  Art.Gnome.org  на сьогодні? Що ще цікавого ми можем очікувати найближчим часом?

  Є дуже багато речей у нашому  Тodo списку - скоро зявиться нова секція скріншотів, а також надіюсь піддтримка бірок тем.

 6. Що ти б побажав цьому проекту?

  Я помічаю що все меньше часу можу виділяти роботі над  art.gnome.org, і я також хочу займатись іншими речами, отже я б хотів що б більше людей бралось за розробку і підтримку повсякденної роботи сайту. На щастя останньо зявилось багато інтересу, тож я думаю art.gnome.org буде продовжувати працювати довший час

 7. Ти також працюєш над іншими речами для гному. Можеш розповісти нам більше про них, про Gnome Plus Pack ?

  GNOME Plus Pack це насправді ідея зробити GNOME більш приємним для користувача. Це щось як старий Plus! Пак для Windows. Нічого серьозного, просто намагаємось зробити кращі враження від користування GNOME для користувачів - це дає їм відчуття контролю над власним десктопом, після того як вони можуть вибрати собі новий і цікавий вигляд.

 8. Чи є щось що тебе особливо приваблює у gnome як у десктопі ?

  Simplicity - воно має просто-напросто працювати так як я того хочу вже "з коробки". Я маю дуже мало часу займатись конфігурацією і тюнінгом мого робочого столу.

 9. Останньо велось багато розмов про анімацію у GTK темах. Що ти особисто думаюш про це? Чи є якісь інші побажання до gnome/gtk+ які ти б хотів бачити найближчим часом?

  Ця ідея з анімацією є дуже мила, хоча особисто я вважаю це більш відволікаючим ніж корисним. Я вважаю що така гнучкість є потрібна , але вона має бути правильно запрограмована у GTK, а не має бути хаком у темах.

  Дякую Томас за твої відповіді.  Я продовжую надіятись отримати відповіді і на решту запитань одного дня .